Drive me baby Rezervovat nyní info@drivemebaby.cz

608797774

vítr ve vlasech

Mustang california special 5.0 V8

Pár slov o této boží limitce z dílny Fordu

Historie Fordu Mustang sahá až k roku 1964. Původně šlo jen o projekt, který měl podpořit dealery v Kalifornii. O pár desítek let později se oficiálně dostal na Evropský trh a nyní si můžeme vítr ve vlasech s Kalifornskou grácií vychutnat i my.  

 GT/CS má specifickou masku s logem edice bez tradičního emblému uprostřed. Jiné je logo mezi zadními svítilnami, stejně jako specifický vzhled obouvaných devatenáctek. Výztuha mezi věžemi v motorovém prostoru nese nápis California Special. V kabině se pak limitka odlišuje čalouněním kůže/velur Miko s červeným prošitím a logem, rohožemi s červeným prošíváním, odznáčkem California Special před spolujezdcem a v neposlední řadě vyhřívanými i ventilovanými sedadly. 

drive me baby

Služby

Jak to bude probíhat

pŘedání a vrácení vozu

Vůz si přeberete na dané adrese do 9:00, svůj vůz zde můžete parkovat zdarma. Vůz pro vás bude připravený  čistý a s plnou nádrží. Podepíšeme smlouvu o pronájmu a předávací protokol (budete potřebovat 2 doklady totožnosti). Podmínky  úspěšného předání vozu: složená kauce v hotovosti, podepsaná smlouva o pronájmu, podepsaný protokol o předání. 


kam můžu jet

V ceně je 200 km nájezd/den a dálniční známka v rámci ČR. Za každý další přejetý kilometr účtujeme 12 kč/ km

S autem můžete vyjet do zahraničí.

Možnost půjčit si Paddleboardy a pumpu za 300 czk kus/den (do kufru se vlezou dva)

Do auta lze připevnit  dětské autosedačky.


platební podmínky a smlouva

Cenu za pronájem zaplatíte přes rezervační systém. V případě individuální domluvy pro vás vytvoříme QR kód nebo fakturu.

Kauci 20 000 KČ skládáte při přebírání vozu. Po vrácení vozu bez vad spolu s dokladem o natankování plné nádrže vám bude kauce vrácena.

Jsme plátci DPH

V případě vystavení faktury je splatnost 48 hodin. 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Za volantem Fordu Mustang California Special si splníte dětský sen. Užijete si rychlost a styl s vítrem ve vlasech. Užijte si den jako hollywoodská hvězda nebo darujte tento zážitek a doufejte , že vás sveze :) 

Vhodný dárek k narozeninám, k Vánocům nebo ke speciálnímu výročí. S vlastním textem určitě zabodujete :)  na e-shopu najdete různé varianty v případě, že chcete vlastní text nás kontaktujte. 

od 4500 Kč